У Хмельницькому на концерті зібрали 40 тисяч гривень для спецпризначенців

3 Серпня 2014 16:01

vsim.ua

vsim.ua

Понад чотири години музики в одному з нічних клубів міста дарували гурти «Мотор’ролла», «Stanza», «Безодня». Такого драйву в Хмельницькому не було вже давно.

– Ми одразу підтримали ідею проведення концерту, – каже фронтмен гурту «Stanza» Андрій Журба. – Більше того, ми є співорганізаторами концерту. Спільними зусиллями ми це зробили. Підібрали тих музикантів на яких би точно прийшли люди, адже це не розважальний захід, а благодійний концерт. Все було зроблено для того, аби якомога більше зібрати коштів для наших військових. В кожного з нас є друзі, брати, знайомі які знаходяться в зоні АТО. Ми, музиканти, хоч і не тримаємо в руках зброю, але в нас є пряме завдання підняти бойовий дух людей та призвати їх для допомоги військовим.

– Шикарний був концерт, – розповідає фронтмент гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний. – Найголовніше в ньому це не кількість людей які прийшли, а те, що нарешті хмельницькі музиканти взялися за збирання коштів на оборону нашої країни. Мене вразила зібрана сума. Сьогодні взагалі значимий для мене день, сьогодні день ВДВ. Мій батько ветеран ВДВ, він служив в цій частині яка зараз 8-й полк, мій брат служив в цій частині, свого часу він був кращим офіцером країни. Відповідно брати участь в подібних акціях для мене честь, тим більше що вона видалася дуже продуктивною.

vsim.ua

vsim.ua

– Ми завжди на велику благодійність погоджуємося, це нам подобається, – каже фронтмен гурту «Безодня» Олександр Банашко. – Нам не важко робити нашу улюблену роботу. Необхідно допомагати нашим військовим, які захищають наші кордони і наше життя, які не пускають російських сепаратистів і взагалі бандитів на нашу землю. Це просто святе діло, там наші друзі, батьки друзів. Наш виступ пройшов дуже вдало не дивлячись на те, що виступали першими. Все було дуже бурхливо й емоційно, так як і завжди на наших виступах. Наші фани співали пісні, все було круто, нам не хотілося йти зі сцени.

vsim.ua

vsim.ua

Окрім запальних танців під пісні гуртів хмельничани та гості міста активно приймали участь у аукціонах, де купували карикатури одного подільського карикатуриста та футболки з патріотичними малюнками.

vsim.ua

vsim.ua

За карикатури давали 20-120 гривень, за диски гуртів від 100 гривень. А от аукціонна футболка побила всі очікувані рекорди, одна дівчина виклала за неї аж 500 гривень. Прапор 8 полку спецпризначення з автографами виступаючих гуртів оцінили в 1000 гривень.

vsim.ua

vsim.ua

У цей вечір святкували своє свято й десантники. Їх присутні в залі привітали гучними оплесками та гарними словами, а також заспівали ” Путін……ла-ла..”. Виконання цього хіта неабияк повеселило всіх.

св-6

vsim.ua

Після концерту підбили підсумки його проведення. Результати приємно здивували усіх – 40 тисяч 290 гривень. Всі кошти підуть на підтримку військових з 8 полку спеціального призначення.

св-7

vsim.ua

vsim.ua

Джерело: "ВСІМ"