Єдиний в Україні фестиваль моновистав знову відбудеться у Хмельницькому

31 Травня 2016 11:35
Міжнародний фестиваль моновистав «Відлуння» уже 18 раз відкриє свої куліси для акторів одинаків з багатьох країн світу.
Фестиваль «Відлуння» проходитиме з 14 по 18 червня у Хмельницькому. Це, за словами організаторів, єдиний від України фестиваль, який є членом Міжнародного Форуму Монотеатру при МІТ ЮНЕСКО, до якого входять лише десять фестивалів з усього світу.
Очікується, що цього року до Хмельницького показати свої моновистави, приїдуть актори з США, Франції, Грузії, Німеччини, Молдови та, звісно ж, України.
Детальнішу інформацію директор Міжнародного фестивалю моновистав «Відлуння» Володимир Смотритель обіцяє розповісти 3 червня.

Перший день фестивалю, 14 червня, належить господарям-українцям. Після офіційного відкриття, привітань, промов та символічного старту о 19:00, на сцені монотеатру «Кут» виставу «Третя молитва»зіграє Ганна Яремчук з Києва. А вже о 21:00 на сцені музичної школи №1 Володимир Смотритель покаже свою виставу «Поет і кат».
Наступного дня, 15 червня на сцені Театру ляльок 19:30 запанує Грузія – Отар Чікобава із Тбілісі покаже свою моновиставу «Могильщик».
Наступні три дні фестиваль оселиться у монотеатрі «Кут» і всі вистави розпочинатимуться о 19:30.
16 червня Бремнер Даті із Нью Орлеана (США) зіграє мюзикл «Кабаре», наступного дня на сцені своє«Соло із оркестрової ями» гратиме гість із Швеції Еліас Файнгерш, а 18 червня закриватиме фестивальАлекс Борис з німецького Штудгарта з моновиставою «Продукція».