У Хмельицькому торгівлю авто з підробленими документами організували спочатку працівники ДАІ, а наразі патрульні поліцейські

13 Червня 2017 13:29

vsim.ua

Голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук звинувачує працівників патрульної поліції Хмельниччини у торгівлі авто-двійниками та авто з підробленими документами..  Усі факти активіст виклав у зверненні на ім’я начальника департаменту патрульної поліції підполковника Євгена Жукова.

Про це повідомляє «СтопКор».

“Цей бізнес у місті організували і курували спочатку працівники ДАІ, а наразі патрульні поліцейські. Істотна кількість таких авто знаходиться у користуванні та володінні чинних працівників поліції.

5 червня у місті сталась резонансна пригода. Інспектори з нагляду за дорожнім рухом Хмельницького ВП зупинили порушника ПДР, поблизу магазину “Транзит”, що по Проспекту Миру. В ході перевірки документів в поліцейського виникла підозра, що свідоцтво про реєстрацію підроблене. Як стало відомо в ході спілкування з водієм, автомобіль не його, а його брата, який, до речі, теж працює в поліції, та не де-небудь, а в патрульній поліції. Через деякий час приїхав брат, який дійсно служить в патрульній поліції Хмельницького, Клінтухов Григорій, друга рота, вдягнений був у формений одяг патрульного поліцейського. Останній, не змігши домовитись на місці події, вихопив підроблене свідоцтво про реєстрацію, сів в автомобіль Ауді А6 на польській реєстрації і почав утікати.

Всі події були зафіксовані на відео-реєстратор в авто поліцейських, особисті камери поліцейських (із звукозаписом голосу) та відео громадських активістів.

Робоча група при МВС зверталась до керівника ПП із запитом, скільки автомобілів з ознаками підробки номеру кузова, реєстраційних документів та номерів було затримано в місті минулоріч. Копія відповіді додається. Проте всі ці авто наразі вільно пересуваються містом”, – зазначив у зверненні голова хмельницького осередку “Стоп корупції” Артур Сторожук.

“Такі факти суттєво підривають авторитет новостворених підрозділів патрульної поліції та не сприяють належному виконанню ними покладених обов’язків із забезпечення правопорядку.

Оскільки такі факти суперечать нормам п. 8 “Положення про Національну поліцію” та п. 6 “Положення про Департамент патрульної поліції”, просимо провести відповідне службове розслідування і прийняти належні кадрові чи дисциплінарні рішення”, – додав активіст.