У Хмельницькій області на одну вакансію – шість осіб.

14 Червня 2017 14:32
На Хмельниччині більше 13 тисяч безробітних

На Хмельниччині більше 13 тисяч безробітних. Фото: www.dilovyi.info

На розгляд мешканців області більше 2 тисяч вакансій.
Станом на 1 червня актуальними були 2,2 тисяч вакансій. У Хмельницькій ОДА зазначають, що кількість зареєстрованих безробітних становила 13,2  тисяч осіб, з них 1023 військовослужбовців учасників АТО. На одну вакансію претендувало шість осіб.

“Трендом останніх місяців є зростання попиту на представників робітничих професій: металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Стійким попитом продовжують користуватися професії у сферах економічної діяльності: бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. 73,0% вакансій вже укомплектовано”, – додають у Хмельницькій ОДА.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила 11,0 тисяч (з них 8,6 тисяч зареєстрованих безробітних). Окрім того, за направленням базових центрів зайнятості Хмельниччини професійне навчання проходили 3,4 тисяч безробітних.

“Послугами служби скористалися 1847 демобілізованих військовослужбовців, роботою забезпечені 272 учасників АТО, в тому числі 3 особи започаткували власну справу отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації охоплено 88 осіб”, – зазначають у Хмельницькій ОДА.

З початку року на обліку перебувало 110 безробітних переселенців з окупованої території України та районів проведення АТО. Працевлаштовано 28 осіб та 13 проходили профнавчання.