Справа вбивства Ольги Мороз: підозрюваних все менше

26 Вересня 2017 11:11
Правоохоронці кажуть, справу у шухляду не сховали, а активно над нею працюють

Правоохоронці кажуть, справу у шухляду не сховали, а активно над нею працюють. Фото: прес-служби ГУ НП у Хмельницькій області

Про хід розслідування розповів начальник слідчого відділу Віталій Посвистак.
Минулого тижня правоохоронці, журналісти та представник Інституту масової інформації обговорювали порушення роботі медійників. І хоч офіційно статистика показує «нуль» порушень проти журналістів на Хмельниччині, гучна справа про вбивство Ольги Мороз не залишається поза увагою ні правоохоронців, ні колег-журналістів.
Ольгу Мороз, редакторку газети «Нетішинський вісник» вбили 15 березня 2015 року. Тоді правоохоронці обіцяли вже за два тижні назвати ім’я вбивці, однак не зробили цього й досі.За словами заступника начальника слідчого відділу СУ ГУНП в Хмельницькій області Віталія Посвистака, над розкриттям убивства Ольги Мороз працює кілька десятків правоохоронців у Хмельницькому, Славуті та Нетішині.

«Провадження дуже складне, правоохоронці не поклали справу у шухляду, як може видатися. Ми вже маємо певні зрушення, число підозрюваних скоротилося вдвічі. Частина правоохоронців була відсторонена від розслідування і навіть притягнута до дисциплінарної відповідальності», – каже Віталій Посвистак.

Серед основних версій, які розглядають правоохоронці – убивство «на побутовому ґрунті, з корисливих мотивів та у зв’язку із професійною діяльністю потерпілої як журналіста».

Нагадаємо, у 2015 році у Міністерстві внутрішніх справбули незадоволені розслідуванням цієї справи