На одну вакансію у службі зайнятості області претендує шість осіб

18 Грудня 2017 13:21

Фото: styknews.info

Зареєстровано більше 9 тисяч безробітних.
У січні-листопаді у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості було 26,3 тисяч вакансій. Як повідомляють у прес-службі відомства, в середньому по області на 1 вакансію претендувало 6 осіб, які шукали роботу. Майже 80% із них припадало на робітничі професії.

«Попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші», – йдеться у повідомлені.

Додають, що станом на 1 грудня кількість зареєстрованих безробітних становила 9,3 тисяч осіб. Серед них 463 військовослужбовця учасника АТО та 48 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб. Більше половини безробітних (54,5%) жінки, 34,3% – молодь віком до 35 років, а також безробітні, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, ще 48,6% – безробітні з сільської місцевості.