Переможець «Голос країни» Олександр Клименко заспіває для хмельничан безкоштовно

22 Січня 2018 11:50
Майже на усіх концертах Олександра Клименка аншлаг

Майже на усіх концертах Олександра Клименка аншлаг. Фото: i.ytimg.com

Концерт відбудеться у філармонії.
Переможець телевізійного шоу «Голос країни. 2017», православний священик Олександр Клименко активно продовжує гастролювати Україною. Минулого року співак побував у багатьох містах України, а вже за наприкінці січня відвідає і Хмельницький.

Концерт Олександра Клименка відбудеться 31 січня, в обласній філармонії о 19 годині. Організатори запевняють, що концерт безкоштовний і відвідати його може кожен.

У програмі передбачено не лише сольні виступи переможця Голосу, а й номери молодих колективів та привітання архієрея місцевої єпархії.

Майже на усіх концертах Олександра Клименка аншлаг. Люди приходили до концертних зал за 2 години. Організатори розповідали, що жодні двері не закривались, люди стояли в коридорах, проходах між кріслами. Сам батюшка коментує це так: «Я їжджу по Україні, щоб донести свою проповідь. Це не гастролі. Господь Ісус Христос не говорив учням сидіти в Єрусалимі поки до них прийдуть і запитають про Бога. Потрібно йти, розповідати, вчити, а потім хрестити».

Отож, усі, хто хоче почути сольні виступи переможця «Голосу країни» Олександра Клименка, може безкоштовно відвідати його концерт 31 січня о 19:00 в Хмельницькій обласній філармонії.