Чи закриють найближчими днями школи Хмельницького на карантин?

8 Лютого 2018 12:14
В школах обласного центру карантину поки немає

В школах обласного центру карантину поки немає. Фото: автора

Він можливий за умов, які визначені в законодавстві.
За інформацією управління охорони здоров’я міськради, минулого тижня у Хмельницькому на грип та ГРВІ захворіло 2183 особи. Із загального числа хворих – 1779 (81,5%) становлять діти віком 0-17 років.В управлінні освіти кажуть, що ця кількість недостатня для введення карантину в загальноосвітніх закладах міста.

«Це питання вирішує відповідна комісія при виконкомі. Відсоток хворих дітей складає лише 13% – це менше половини порогу. Який карантин може бути? Є Закон України, який чітко вказує, що епідеміологічний поріг складає 24%. Навіть при 22% ми не можемо ввести карантин, тому що це буде порушення закону. Тенденція до збільшення кількості хворих школярів немає. Навпаки, після вихідних, у понеділок, відсоток захворюваності опускається, а до кінця тижня – знову піднімається. Тому причин для введення карантину у Хмельницькому немає», – каже Роман Миколаїв, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, ще 6 лютого загальноосвітні навчальні заклади міста Нетішин через ріст захворювань на грип та ГРВІ закриті на карантин.