Хмельницьким освітянам рекомендують не відзначати 8 березня

27 Лютого 2018 16:05
У Департаменті освіти та науки Хмельницької міськради рекомендують не відзначати свято 8 березня в навчальних закладах міста

У Департаменті освіти та науки Хмельницької міськради рекомендують не відзначати свято 8 березня в навчальних закладах міста. Фото: автора

Заборонити відзначати не можуть, але просять утриматися.
Керівник Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв на сторінці в очолюваної ним структури в мережі «Фейсбук» написав: «З огляду на наближення дати 8 березня, нагадуємо усім педагогам та працівникам закладів освіти про недоречність ініціювання закупівлі будь яких подарунків і проведення заходів, що підкреслюватимуть гендерні відмінності дітей. Батьків просимо організовувати, якщо вони того бажають, святкові заходи (в тому числі вручення подарунків) поза межами навчальних закладів».

Згодом, свій допис він прокоментував журналісту сайту «Є». «Це рекомендація, ми ніяких наказів не видаємо, – заявив Роман Дмитрович. – Тому що позиція міської влади щодо радянських свят не є секретом для містян, тому ми рухаємося в тому ж напрямку. На жаль, на рівні держави є інша позиція. Тому виконуємо закон, але закликаємо діяти так – на рівні рекомендацій, а не наказів».

Відзначимо, що навчальні заклади Хмельницького (дитячі садочки в тому числі) 8 та 9 березня не працюватимуть. Натомість робочий день перенесений на 3 березня. Чи будуть 7 березня в деяких закладах святкові заходи до Міжнародного жіночого дня, за словами головного освітянина міста, відповідні рішення має прийняти педагогічна рада тих закладів.