Підсумки вчорашнього дня

3 Квітня 2018 09:10
На

На “розумних зупинках” працюватиме Wi-Fi. Фото: zak.depo.ua

Якими були новини 2 квітня.
Синоптики, напрогнозувавши на сьогодні холодну погоду, таки не помилилися: день був і пасмурний, і холодний. Наче зима вирішила ще поборотися за свої права. Та як би там не було, сьогодні розпочався передвеликодній тиждень. Він буде насичений тематичними подіями та майстер-класами, на які запрошують і жителів обласного центру. А в Кам’янці-Подільському, також в очікуванні Великодня, в одній з виставкових зал Галереї мистецтв Державного історичного музею-заповідника на огляд виставили унікальний експонат – Євангеліє, видане наприкінці XVIII століття.

До приємних новин можна віднести і такі, як те, що Хмельницький увійде до переліку міст, в яких з’являться «розумні зупинки». Сьогодні стало відомо, коли вони з’являться в місті та їх перелік затвердили на виконкомі. Окрім того, що тут можна буде відслідковувати приблизний час прибуття марштурок та тролейбусів, тут ще й працюватиме зарядка до мобільних телефонів та Wi-Fi. Ще одна приємна подія – сапера з Кам’янця-одільського нагородили медаллю НАТО.

Насичений подіями день був і в правоохоронців. Так, поліція затримала підозрюваного у вбивстві та розчленуванні людини. Інформація про страшну знахідку сколихнула Красилів у суботу. Нині підозрюваний перебуває під вартою. Також сьогодні правоохоронці затримали чоловіка, який вечорами грабував літніх жінок.