Хмельницька легкоатлетка в Мінську здобула «срібло»

23 Червня 2018 10:23

Відбулася міжнародна матчева зустріч із легкої атлетики.

Марина Бех у столиці Білорусі посіла друге місце в секторі стрибків у довжину. Фото: надане Вадимом Крушинським

У столиці Білорусі пройшла міжнародна матчева зустріч збірних Білорусі, Балканських та Балтійський країн, а також України. Українці посіли у ньому друге місце, поступившись лише господарям – білорусам.

«Українці, як і атлети зі збірної Балканських країн, набрали 138 очок, але посіли вище місце за додатковими показниками. Наші атлети перемогли у п’ятьох дисциплінах, у той час як балканці – лише двічі. Крім того українці два рази піднімалися на другу і три на третю сходинки», – повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

У загальнокомандне «срібло» свій вклад внесла і хмельничанка Марина Бех. У секторі стрибків у довжину Марина із результатом 6 метрів 64 сантиметри посіла друге місце, поступившись лише білоруській спортсменці Анастасії Мирончик-Івановій (6,74 метри) та випередивши киянку Христину Гришутіна (6,56 метри).

«Оскільки Марина вже давно виконала норматив на чемпіонат Європи (6,60 метри – прим.авт.), який в серпні пройде в Берліні, то нині ми планомірно готуємося до нього, – каже тренер спортсменки Вадим Крушинський. – Звісно, стрибок на 6 метрів 64 сантиметрів – для неї не межа. Але ми не форсуємо підготовку, тому результат у Мінську пристойний».

Джерело: ye.ua