Марію Боруцу визнали кращою спортсменкою країни

3 Липня 2018 17:41

Національний олімпійський комітет України визначив лауреатів червня.

Хмельничанка Марія Боруца – краща спортсменка України за підсумками змагань у червні. А її наставники – Анатолій та Андрій Чумакови – кращі тренери країни! Такі результати щомісячної відзнаки Національного олімпійського комітету України.

Крім цього, як відзначають у прес-службі НОКу, вперше звання найкращої спортсменки місяця в Україні отримала представниця жіночого боксу.

Марія Боруца нещодавно стала срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу, який проходив у Болгарії. Вихованка «Авангарду» в фіналі змагань (вагова категорія до 75 кілограмів) поступилася лише чемпіонці світу з Нідерландів Нучці Мірель Фонтін. Окрім срібної медалі, хмельничанка здобула ще й ліцензію на Європейській ігри 2019 року.

Джерело: ye.ua