Майже мільйон з бюджету – Хмельницький запрошує відомі гурти і влаштовує космовечірку на День міста

7 Серпня 2018 15:46

 

Управління культури і туризму Хмельницької міської ради 2 серпня оголосило тендер на організацію і проведення Дня міста 29-30 вересня 2018 року очікуваною вартістю 900 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Місто замовляє послуги ведучого віком 25-40 років (на сцені біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка) з досвідом ведення заходів від трьох років.

Також у програму заходів входять виступи балету «Життя» з програмою «Etnoeволюція»; музичних гуртів «Тhe Hardkiss», «PATSYKI Z FRANEKA», «5 Vymir» (кожен виступ розрахований на годину).

Також біля кінотеатру заплановано проведення космічної вечірки за участю провідних DJ Хмельницького та Українитривалість заходу – 120 хв.

Крім цього, поблизу торговельного центру “Дитячий світ” проводитиметься інсталяція Віктора Сидоренка «Depersonalization».

У вартість послуги має входити технічне забезпечення локації біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка (сцена, обладнання, звук тощо).

Нагадаємо, минулого року на День міста влада організувала концерт гурту Onuka.

Як відомо, Хмельницький відзначає День міста щорічно третьої неділі вересня. Цьогоріч обласний центр святкуватиме 587-річницю з дня створення.

 

 

 

 

Джерело: ngp-ua.info