Український культурний фонд виділить гроші для медіатеки у Нетішині

26 Вересня 2018 11:16

Для створення бібліотеки-медіатеки об’єднали зусилля Агенція розвитку та громадська організація. Фото: netishynrada.gov.ua 

Загальна сума – майже 350 тисяч гривень. Використати її планують на створення сучасної бібліотеки-медіатеки в одній зі шкіл Нетішина. Міське комунальне підприємство «Агенція місцевого розвитку» та ГО «Успішна молодь Нетішина» підписали угоду з Українським культурним фондом (УКФ) вчора, 24 вересня.

Загалом на конкурс до УКФ було подано близько 800 заявок. Нетішинський проект «Розвиток культурного та інтелектуального потенціалу усіх учасників освітнього процесу міста Нетішин шляхом створення сучасної бібліотеки-медіатеки» визнаний експертами одним із кращих та отримає від Фонду фінансування у сумі 230 тисяч 234 гривні. Ще 117 тисяч гривень виділили на співфінансування із міського бюджету.

У рамках проекту передбачено, що приміщення шкільної бібліотеки ЗОШ №1 відремонтують, придбають сучасне обладнання та меблі і перетворять бібліотечний простір на культурно-мистецьке середовище.

“Тут з’явиться робоча, дослідницька, ігрова та зона творчості школярів і вчителів. Керівником проекту представник «Агенції місцевого розвитку» Вікторія Гаврилюк, яка спільно з колегами буде реалізовувати проект у Нетішині”, – повідомляє сайт Нетішинської міської ради.

Ангеліна Мовчан

Джерело: //ye.ua