Декілька порад, які допоможуть розвинути психологічну стійкість

2 Жовтня 2018 14:44

Як навчитися «тримати удар»?

Доля часто випробовує нас на стійкість. Одні, зустрічаючись з проблемами, твердо стоять на своєму і не здаються, інші ж ламаються і витрачають на відновлення роки. Ми пропонуємо вам кілька лайфхаків, які допоможуть вам стати сильніше і не боятися труднощів і життєвих перешкод.

Здорові відносини

Не важливо, де ви знаходитесь: взаємна довіра і повага має бути присутньою в будь-яких відносинах. Наявність підтримки завжди додає впевненості в собі. Тому в спілкуванні з друзями, близькими або просто знайомими намагайтеся будувати довірчі зв’язки. Говоріть з ними про свої проблеми, адже вони можуть вам допомогти з ними впоратися.

Будь-яку проблему можна вирішити

Контролювати все ми, звичайно, не здатні. Але для якісної боротьби деколи достатньо лише вірити і прагнути до кращого. Проблеми бувають різної складності, і ви здатні впоратися з будь-якою з них. Тільки не забувайте хвалити себе час від часу.

Мета

Ваш рух вперед може перешкодити все, що завгодно. Подумайте, що ви можете зробити вже зараз для того, щоб пройти крізь перешкоди. Візьміться за найефективніший варіант і приступайте до вирішення проблеми. Розвивайте навички вирішення важких ситуацій і не дозволяйте нікому і нічому збити вас зі шляху.

Дійте

Прокрастинація і лінь, звичайно, речі корисні, але вони не здатні зробити вас краще. Особливо коли мова йде про стійкість. Живіть справжнім моментом і не хвилюйтеся щодо завтра.

Контроль

Ви повинні усвідомлювати і вірити в те, чим ви займаєтеся. Більш того, тільки ви несете відповідальність за свої дії. Тому позбавтеся від звички звинувачувати інших у своїх помилках і невдачах. Це формує у вас залежність від оточуючих, що робить вас тільки слабкіше.

Турбота про себе

Хороша емоційна форма гарантує вам і здорове ставлення до життя. Варто вам почати піклуватися про себе, як ви почнете переживати будь-які труднощі більш безболісно і стійко. Життя сповнене радощів, і вам важливо навчитися їх помічати. А втома і стрес повинні залишитися далеко в минулому. Варто вам відмовитися від саморуйнування в будь-якій формі, як ви відчуєте, що життя – проста штука.

Коли ви завжди знаєте, чим зайнятися, і робите свій розклад щільним і різноманітним, то і труднощі здаються не такими вже й страшними. Багато звичок доведеться змінити, але це дозволить вам почати нове життя, де ви вже не падаєте обличчям в бруд при вигляді проблеми або труднощів.

Джерело: ukr.media