Ці якості для успіху більш важливі, ніж інтелект і рівень IQ. Тому двієчники часто стають набагато успішніше

16 Листопада 2018 13:16

Після школи або університету можна помітити, що багато відмінників живуть сірим і непримітним життям, а вчорашні двієчники багато заробляють, подорожують і живуть у своє задоволення.

Двієчники часто стають набагато успішнішими за відмінників.

В школі та університеті нам кажуть добре вчитися. Якщо ми будемо так робити, то добре влаштуємося на роботу, будемо багато заробляти і влаштуємося в житті відмінно. Але це не працює. Багато хто з відмінників нічого не домагаються, мало заробляють, а їхнє життя сіре і нудне. У той час як вчорашні двієчники успішні, багаті і щасливі.

Як так виходить? Чому двієчники стають успішнішими відмінників? Значить справа не в інтелекті і не оцінках? Для хорошого життя важливі зовсім інші якості.

Справа в тому, що традиційні вимірювання показника інтелекту не працюють і для успіху важливіші зовсім інші якості.

Які бувають види інтелекту. IQ, EQ і VQ

Коефіцієнт інтелекту IQ

Існує коефіцієнт інтелекту IQ, який показує кількісну оцінку рівня інтелекту відносно рівня інтелекту середньої людини. До нього ми рівняємося в школі, сподіваючись, що це допоможе в майбутньому. Високий рівень IQ зазвичай буває у відмінників.

Емоційний коефіцієнт інтелекту EQ

Існує емоційний коефіцієнт інтелекту EQ, який набагато важливіший за IQ. Це здатність керувати своїми і чужими емоціями для досягнення своїх цілей. Людина легко розуміє чужі наміри, мотивацію і бажання. Високий рівень EQ мають багато двієчників, адже у них немає високого рівня IQ. Двієчники вчаться розуміти інших людей, бути гнучкими і добиватися свого іншими методами від самого дитинства.

Коефіцієнт життєвої енергії VQ

Є ще коефіцієнт життєвої енергії під назвою VQ. Це здатність заряджати енергією себе і оточуючих. Високий VQ притаманний лідерам, які енергійні, стрімкі, активні і неутомливі. Високий VQ мають зазвичай активні двієчники, а не тихі відмінники.

Розвивайте правильний інтелект. В житті важливіше прокачувати EQ і VQ, ніж намагатися налягати тільки на IQ. Які якості для успіху більш важливі?

Розвиток емоційного і життєвого інтелекту

Гнучкість (EQ)

Будь-які помилки, труднощі і проблеми є результатом слабкої підготовки, а часом невірної стратегії. Іноді не треба ломитися в зачинені двері або лізти напролом. Потрібно робити висновки з невдач і помилок, а далі діяти, виходячи з ситуації. Будьте більш гнучкими в житті.

Емпатія (EQ)

Наскільки ви вмієте розуміти мотиви, бажання і емоції оточуючих? Вчиться розпізнавати і розвивати психологічні здібності. Це дозволить знаходити підходи до будь-яких людей.

Самоконтроль (VQ)

Навчиться контролювати свої емоції, думки, поведінку, справляйтеся з депресіями і лінню. Самоконтроль є найважливішою рисою характеру, від якої залежить дуже багато.

Нетворкінг (EQ і VQ)

Нетворкінг (Networking) – це поєднання слів мережа і робота. Будьте максимально відкритими і доброзичливими. Розвивай те уміння знаходити друзів, знайомих і максимально розширюйте коло спілкування. Вибудовуйте довірчі і довгострокові стосунки з людьми.

Активність (VQ)

Ентузіазм, пристрасть і енергійність дуже важливі для успіху. Коли людина вміє знаходити для себе мотивацію, то вона здатна знайти сили для досягнення будь-якої мети і мрії.

Джерело: ukr.media