Ви хочете успіху і щастя, тоді внесіть зміни в вашу домашню обстановку і щоденну рутину

27 Листопада 2018 09:58

Застосування цих порад обов’язкого дасть очікуваний результат.

Дайте собі відповідь на наступне питання: «Куди ви хочете піти після довгого і важкого дня на роботі?» Напевне, додому. Ви захочете розслабитись в улюбленому кріслі, попиваючи чай чи гарячий шоколад.

Чому це приносить нам щастя? Все просто. Наш будинок – наша фортеця, тут ми відчуваємо себе спокійнішими, ніж де-небудь ще. І можемо зробити домашню обстановку ще кращою.

Отже, 8 змін в будинку, які принесуть у ваше життя більше щастя і успіху

Створіть колаж, що відображає найяскравіші моменти вашого життя

Зробіть колаж і повісьте його в тому місці будинку, де ви найчастіше відпочиваєте чи проводите більше всього часу. Ви можете відібрати фото з яскравими моментами вашого життя, додати туди зображення сувенірів і подарунків, що нагадують про прекрасні «пригоди».

Колаж буде мотивувати вас планувати нові пригоди і жити тим, що приносить вам щастя.

Щоранку першим ділом застеляйте ліжко

Це перше, що варто робити вранці. Ця звичка навчить вас починати день з позитивними думками. Ви відчуєте себе добре від того, що вже встигли щось зробити на початку дня і будете підсвідомо натхненні продовжувати в тому ж дусі.

Застилаючи ліжко вранці, ви мотивуєте себе підтримувати порядок в кімнаті.

Заведіть щоденник, в якому будете писати про те, за що ви вдячні

Часто виходить так, що ми забуваємо про те хороше, що відбувається з нами щодня. І натомість фокусуємося на негативі.

Найкращий спосіб позбутися від цієї звички – щодня записувати в щоденник усе хороше і приємне, що відбулося за день. Робіть це перш, ніж відправитися спати.

Проаналізуйте день і запишіть у щоденнику хоча б одну хорошу річ, а краще – три.

Щоденно ставте собі мету, яку необхідно досягти протягом дня

Якщо ви хочете, щоб день пройшов добре, потрібно закінчувати його на позитивній ноті. Зробити це можна декількома способами. Наприклад, перед сном ви можете вголос промовляти мету на наступтий день. Це має бути щось мотивуюче і сформульовано стисло, щоб ви могли легко запам’ятати.

Живіть кожен день у відповідності з тією чи іншою установкою.

Не відкладайте на потім виконання зобов’язань по дому

Ми можемо легко забути про те, що нам потрібно помити посуд. Воно й зрозуміло, адже посуд необхідна лише тоді, коли ми їмо. Закінчивши трапезу, ми складаємо тарілки в раковину і говоримо собі, що помиємо все завтра.

Насправді, це брехня. На наступний день, під час сніданку ми беремо чистий посуд. От і все. В результаті, в раковині накопичується гора немитих тарілок і чашок.

Позбавтеся від звички відкладати миття посуду на потім. Мийте його відразу після того, як поїсте. Повірте, ця звичка позитивно позначиться на вашому настрої. Вам будете приємно бачити, що на кухні все в порядку. Все чисто.

Щодня розмовляйте з людиною, яку любите

Завжди присвячуйте час тим, кого ви любите. Не важливо, чим ви зайняті в цей момент вдома – прибираетесь вдома або печете пиріг. Просто візьміть телефон і наберіть номер людини, яку любите. Поговоріть з нею і дізнайте, як у неї справи. Спілкування в цілому сприяє наше щастя і успіх.

Робіть щось хороше для тих, з ким ви живете

Не важливо, чи живете ви з вашою другою половинкою, великою сім’єю або з друзями. Ви можете кожен день робити для них щось хороше.

Просто робіть це, не чекаючи нічого взамін. Здійснюючи невеликі, але добрі вчинки від чистого серця, ви починаєте відчувати себе набагато краще.

Купуйте речі, які зроблять обстановку в будинку більш позитивною

Ці речі зроблять перебування вдома ще приємнішим.

Навчіться насолоджуватися моментами життя і часом, проведеним з тими чи іншими людьми. Постарайтеся зробити так, щоб ваш будинок був затишним, щоб атмосфера в ньому була як можна більш позитивною.

Джерело: ukr.media