У Нетішині відкрили Центр зварювальних технологій за майже 4 мільйони гривень

4 Грудня 2018 12:36

В Нетішині на базі місцевого професійного ліцею відкриття навчально-практичний центр для зварників. У ньому студенти ліцею працюватимуть з сучасною технікою, а майстри-практики проходитимуть підвищення кваліфікації.

Як повідомляє відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради, у новий центр інвестували 2 мільйони 300 тисяч гривень державних коштів та ще мільйон 400 тисяч – з обласного бюджету. Підготовка навчально-практичного центру тривала декілька місяців. Для навчальних лабораторій придбали новітній тренажер зварника, 14 нових зварювальних апаратів, які дозволять учням опанувати ручне, напівавтоматичне, дугове зварювання.

Загалом облаштували 15 робочих місць для практичних занять. Навчальні місця устатковані якісним австрійським обладнанням.

Директор професійного ліцею Олександр Осадчий зауважує, що тепер тут організують професійно-практичне навчання незайнятого населення. Окрім того, використовуючи ресурси центру, адміністрація закладу зможе збільшити інвестиції від виробничої діяльності.

В нашій області вже діє три таких навчально-практичні центри, які здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників технічних професій.

Ірина ОЛІЙНИК

Джерело: https://ye.ua