В Україні анулювали ліцензію російської компанії на радіочастоти

6 Грудня 2018 08:06

Національна комісія з питань регулювання зв’язку забрала ліцензію на використання радіочастот у компанії, яку пов’язують з російським бізнесом. Мова іде про фірму «Ес Лайн». Таке рішення НКРЗІ ухвалила на засіданні 4 грудня, йдеться на сайті Нацкомісії.

Зазначена компанія володіла загальнонаціональною ліцензією на частоти у діапазоні 2,300-2,345 ГГц. Власником «Ес Лайн» є кіпрська компанія Esterna Ltd, власником якої може бути бізнесмен Євген Ройтман. Російський Комерсант писав, що крім Ройтмана, її бенефіціарами є Іван Райлян та Михайло Гамзін.

У результаті моніторингу з’ясувалося, що оператор з власної вини припиняв роботу мережі на термін більше 1 року. Ще одна причина анулювання в тому, що компанія не у повному обсязі використовувала ресурс радіочастот. В «Ес Лайн» також не надали жодного дозволу на користування РЕЗ за ліцензією, що вказує на бездіяльність оператора.

«З огляду на обов’язок ліцензіата отримувати в установленому законодавством порядку  дозволи на експлуатацію РЕЗ, дотримуватися умов, визначених у ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України (дозволах на експлуатацію РЕЗ), та користуватися визначеними у ліцензії смугами радіочастот, а також враховуючи встановлені факти, НКРЗІ на підставі Закону України «Про радіочастотний ресурс України» прийнято рішення про анулювання ТОВ «ЕС-ЛАЙН» відповідної ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України», – підсумували у НКРЗІ

Джерело: ua.news