Медики назвали напій, який зміцнює серце

28 Січня 2019 12:25

7 корисних властивостей кефіру для здоров’я

Цей продукт ідеально підходить для зміцнення здоров’я, адже вживати його можуть навіть люди, які не переносять молоко, інформує Ukr.Media.

Властивість перша: кефір оздоровлює кишечник. Його вживання відновлює баланс корисних бактерій в кишковій мікрофлорі, пригнічує розвиток гнильних мікроорганізмів.

Властивість друга : зміцнює кістки. В кефірі містяться білок та кальцій, які роблять кістки міцнішими, а у дітей сприяють їх зростанню.

Властивість третя : знижує холестерин. Завдяки своїй здатності знижувати високий холестерин кефір сприяє зміцненню серця, дає профілактичний ефект щодо атеросклерозу.

Властивість четверта : допомагає схуднути. Кефір містить білок і відмінно втамовує голод. Поліпшення стану мікрофлори кишечника після його регулярного прийому теж сприяє схудненню.

Властивість п’ята : захищає від інфекцій. Кефір містить близько 30-40 штамів пробіотиків.

Властивість шоста : захищає від раку. Пробіотики, присутні в кефірі, знижують ризик утворення канцерогенних сполук, що стимулюють активність імунної системи. Про те, що кефір володіє такою властивістю, вчені повідомили після дослідженнях в пробірці проти раку товстої кишки і лейкозу.

Властивість сьома: подовжує життя. Кефірні пробіотики в дослідженнях дозволили продовжити життя мишам. Дослідники вважають, що це було пов’язано з зменшенням хронічного запалення в товстій кишці за рахунок кефіру.

Джерело: ukr.media