Ви повинні мити цей пристрій кожен день

18 Лютого 2019 13:53

Мікрохвильова піч забезпечує ефективність, яку неможливо ігнорувати. Але це не означає, що ви повинні ігнорувати її очищення! Насправді, це так само просто, як нагріти залишки їжі або приготувати деякі овочі, досить швидко витирати її після кожного використання. Але є ще більш вагома причина чистити цей кухонний прилад після кожного використання, ніж тримати його блискучим для неозброєного ока. І ваше здоров’я теж вам подякує, інформує Ukr.Media.

Згідно з дослідженням, проведеним компанією Kimberly Clark, в процесі якого було обстежено майже 5000 місць у різних офісних приміщеннях, 48% з випробуваних мікрохвильових дверних ручок мали кількість аденозинтрифосфату (АТФ) 300 або вище. АТФ – це молекула, яка забезпечує енергію, необхідну для живих істот. Вона також використовується для вимірювання того, наскільки брудним є певний предмет чи річ. Кількість АТФ 300 або вище являє собою поверхню з високим ризиком передачі захворюваннь.

Подальші дослідження виявили присутність Е. coli всередині мікрохвильової печі, куди просочились рештки їжі. Дослідження, котре проводила Джулі Торруеллас-Гарсія, яка проаналізувала окремі зразки, сказала: “Ми використовуємо мікрохвильову піч для приготування їжі, а також для розморожування м’яса. Сире м’ясо містить бактерії, такі, як E. coli і Salmonella. Іноді їжа розсипається чи розливається у мікрохвильової печі, а ми її не завжди чистимо”.

Вберегти мікрохвильову піч від забруднення рештками їжі може бути нелегким завданням, тому її очищення є обов’язковим. Витираючи мікрохвильову піч (включаючи зовнішню ручку) після кожного використання, ви зупиняєте ріст бактерій у цих ділянках. Щоб зробити таку справу, ви можете просто використовувати теплу воду і м’яке мило.

Для більш глибокого очищення, захопіть 1/2 склянки води, 1/2 склянки білого оцту, тарілку, яку можна використовувати у мікрохвильовій печі і вологі губки або тканину з мікрофібри. Помістіть воду і оцет у тарілку, і ввімкніть мікрохвильову піч на високу температуру, поки на вікні не буде видно пар, і суміш закипить. Дайте мікрохвильовій печі охолонути протягом декількох хвилин, а потім протріть сухою ганчіркою.

Джерело: ukr.media