Екс-командир хмельницьких спецпризначенців став заступником Секретаря РНБО

13 Березня 2019 15:56

Сергія Кривоноса, указом Глави держави№68/2019 від 12 березня цього року, призначено заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Сьогодні ж Сергій Григорович отримав і відповідне посвідчення. «Я дякую за можливість продовжити шлях воїна, – заявив під час представлення Сергій Кривонос. – Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, впевнений будуть покарані».

Сергій Кривонос у 2000-х роках служив на Хмельниччині в військах спецпризначення. Спочатку в Ізяславі, а потім і в Хмельницькому, куди переїхали спрецпризначенці. Згодом і очолив 8-ий полк спеціального призначення, який двічі виводив у найкращі частини Збройних сил України за підсумками року.

Відзначимо, шо Кривонос був кандидатом у президенти України в 2019 році, але 6 березня зняв свою кандидатуру.

Новопризначений заступник Секретаря РНБО Сергій Кривонос також буде виконувати обов’язки керівника комісії з питань оборонної промисловості, військово-технічного співробітництва та співпрацею України з НАТО. Раніше цим займався Олег Гладковський, якого 4 березня Порошенко звільнив після опублікування журналістського розслідування про розкрадання в оборонній сфері.

До призначення на нову посаду Сергій Кривонос був першим заступником командувача Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Олександр НІКІТІН

Джерело: ye.ua