3 ефективні способи, які допоможуть поліпшити травлення

17 Квітня 2019 08:46

Травна система грає дуже важливу роль для кожної людини. Неправильне харчування може призвести до згубних наслідків.

Правило №1

Жувати їжу добре. Це один з найбільш простих способів поліпшити травлення. Про це багато хто часто забуває. Якщо ми хочемо поліпшити травлення — слід вживати їжу в спокійній і комфортній обстановці. Якщо ми будемо швидко ковтати їжу — наша травна система змушена працювати в посиленому режимі. В результаті — газоутворення, здуття живота і дискомфорт, інформує Ukr.Media.

Правило №2

Не пийте під час їжі. Це ще одна важлива практика, до якої потрібно звикнути. Це розбавляє травні соки і уповільнює процес травлення. Зрозуміло, що деякі продукти викликають у нас спрагу. У цьому випадку можна пити воду разом з їжею, проте слід робити тільки маленькі ковтки. Крім того, напої завжди повинні бути кімнатної температури. Холодна вода зупинить травлення.

Правило №3

Вживайте достатню кількість клітковини. Волокно являє собою вуглевод. Організму важко його переварити і поглинати. Однак, вуглевод відіграє життєво важливу роль в травленні. Коли відпрацьоване волокно проходить через травний тракт, воно виштовхує відходи і токсини. Клітковина міститься в основному в рослинних джерелах, таких як фрукти, овочі, зернові та бобові.

Джерело: https://ukr.media