Микола Томенко та Борис Ложкін представили нових членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

9 Липня 2014 14:44

nacrada27 липня в Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відбулося представлення нових членів Нацради.

Як відомо, 4 липня Верховна Рада обрала четвірку членів Нацради за квотою парламенту – Катерину Котенко, Олександра Ільяшенка, Ольгу Герасим’юк та Олега Черниша. Відповідно, їх і представив сьогодні Апарату Нацради Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, сказавши про те, що вони – патріотичні професіонали, які можуть внести нову якість в роботу Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Також Микола Томенко поінформував, що і Комітет, і Верховна Рада готові всіляко сприяти Нацраді, зокрема, в разі необхідності – і з точки зору розширення повноважень Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, особливо сьогодні, в умовах фактичної інформаційної війни, яка ведеться Росією проти України.

В свою чергу, Голова Адміністрації Президента України Борис Ложкін представив ще трьох членів Нацради, призначених сьогодні Указом Президента.