Швейцарці запустять найшвидший тест на коронавірус. Результат відомий вже за 15 хвилин

3 Вересня 2020 09:11
На момент запуску буде доступно 40 млн тестів, до кінця року компанія сподівається збільшити їхню кількість у два рази.

Швейцарська фармацевтична компанія Roche планує  в кінці вересня запустити тест, який допоможе виявити COVID -19 за 15 хвилин, пише Medical Press.

Очікується, що новий тест швидко і з високим показником надійності ідентифікує SARS-CoV-2, який став причиною смерті 850 тисяч людей у всьому світі.

На момент запуску буде доступно 40 млн тестів, до кінця року компанія сподівається збільшити їхню кількість у два рази.

Спершу тест буде доступний лише для жителів країн, які визнають європейську сертифікацію і визнають знак СЕ. Він означає, що тест пройшов випробування і відповідає директивам Євопейського Союзу. Згодом компанія планує отримати схвалення і в Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA).

Також нове дослідження американських вчених виявило, що вірус може залишатися в тілі людини значно довше, ніж вважали раніше.

Автори дослідження, опублікованого у British Medical Journal, дійшли висновку, що пацієнти можуть потребувати близько місяця самоізоляції, перш ніж повертатися до роботи чи навчання, оскільки один з п’яти негативних тестів на коронавірус виявляється помилковим.

Через це кожен п’ятий пацієнт продовжує розповсюджувати вірус після закінчення термінів ізоляції. Але не здогадується про це, оскільки в багатьох симптоми, такі як втрата нюху, затуманення розуму чи пригніченість, зберігаються місяцями після одужання.

Нагадаємо, американська біотехнологічна компанія Moderna у співпраці з компаніями Lonza, Catalent і ROVI, що також працюють у сфері біомедицини, заявила про успішне завершення першої фази випробування вакцини від СOVID-19.

Джерело: https://ms.detector.media/trendi/post/25401/2020-09-02-shveitsartsi-zapustyat-naishvidshii-test-na-koronavirus-rezultat-vidomii-vzhe-za-15-khvilin/