Реконструкція Привокзальної площі у Хмельницькому (ФОТО)

29 Липня 2014 14:00
vsim.ua

vsim.ua

На Привокзальній площі тривають ремонтні роботи. Наразі вже поклали тротуарну плитку, ремонтують стінку фонтану.

Орієнтовно, роботи планують завершити у жовтні. За проектом, працівники повинні перебудувати фонтан, перенести зупинку та розширити дорогу. Ремонт обійдеться місту у 2,1 мільйона гривень.

Фонтан, розміром 23 на 10 метрів, зменшать до 10 на 10 метрів і підведуть комунікації – воду і каналізацію.

У зоні відпочинку Привокзальної площі встановлять 15 декоративних ліхтарів, чотири вуличних світильники, урни для сміття, відремонтують і додатково встановлять сім нових лавочок. Для того щоб озеленити територію, з міського бюджету витратять близько 150 тисяч гривень. За ці гроші впорядкують газони, досадять нові кущі, дерева та квітники.
Зупинку громадського транспорту зі сторони центру планують перенести на 50 метрів вперед, у бік Ракового. Для цього облаштують заїзну кишеню, встановлять сучасний світлофор зі світлодіодним світлом, а не звичайними лампочками розжарювання, і перенесуть пішохідний перехід. Щоб виконати ці роботи, необхідно прибрати базарчик, розташований вздовж вулиці Шевченка. На його місці повинен бути майданчик, замощений плиткою. Підприємці, нагадаємо, виходили на протест, щоб захистити свої робочі місця. На ринок по Заводській, запропонований владою, переходити відмовилися і пропонують свій проект – сучасний павільйон у центрі площі. Долю базарчика вирішать на серпневій сесії Хмельницької міської ради.

Пропонуємо переглянути фоторепортаж:
вокзал-6 вокзал-2 вокзал-3 вокзал-4 вокзал-5vsim.ua

vsim.ua

Джерело: "ВСІМ"