У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір зі стрітболу

30 Липня 2014 18:18
khmelnytsky.com.ua

26 липня в м. Хмельницькому відбувся турнір «Illichivske Streetball Cup». Відбірковий етап Української стрітбольної ліги відвідало 39 команд з усіх куточків України.

Для тих хто не зміг особисто бути присутнім на змаганнях була організована он-лайн трансляція змагань. Змагання відбувались у 8 групах, дві найкращих виходили в 1/8 фіналу.

Перед півфіналом відбулись змагання на влучність 3-х очкових кидків. В запеклій боротьбі, на радість присутніх глядачів, переможцем стала Пазюк Вікторія (19 влучних кидків).Емоції переповнювали команди, неодноразово суддям доводилось розбороняти гравців. В запеклій боротьбі в матчі за 3-те місце перемогла команда “Angry Birds” (І.Франківськ).

В фіналі влучний кидок Іллі Шемосюка (визнаний найкращим гравцем турніру) приніс перемогу команді «Лавісс» з м.Рівне. Друге місце виборола команда “Шарашкіна Контора” (Львів-Камянець-Подільський).