Чоловіча збірна України з дзюдо посіла 6-те загальнокомандне місце на Кубку Європи у Братиславі

15 Вересня 2014 17:35
khmelnytsky.com.ua

В її активі 4 нагороди – золото, срібло і 2 бронзи. Хмельничанин Олександр Романюк став третім у ваговій категорії до 100 кілограмів.

В 1/8 фіналу хмельницький дзюдоїст зустрівся з поляком. Олександр зумів провести 2 кидки,які забезпечили йому перемогу. У наступній сутичці Романюк взяв гору над словаком. У півфінальному поєдинку хмельничанин зустрівся з італійцем. Представник Апенінського півострова переміг завдяки задушливому прийому. Зате у поєдинку за третє місце Олександр здобув чисту перемогу над поляком, і таким чином став бронзовим призером.

Загалом же на п’єдесталі пошани опинилися четверо українців. Втім, спочивати на лаврах Олександр не планує, адже попереду нові відповідальні змагання.