Хмельницька ГО «Комітет моніторингу органів влади» провела соціологічне дослідження щодо того, чи задоволені хмельничани послугами комунальних підприємств та діяльністю місцевої влади.
Результати дослідження показали, що 85 відсотків опитаних пов’язують своє майбутнє із Хмельницьким. Із тих, хто не бачить свого майбутнього у місті, переважна більшість – молодь 18-24 роки (33%) та 25-34 років (30%).
«Ми досліджували рівень послуг житлово-комунального господарства, опалення, водопостачання, транспорту, адміністративних послуг міської влади. Опитування проводили рівномірно у всіх мікрорайонах міста: Центр, Озерна, Виставка, Дубове, Ракове, Південно-Західний, Гречани та Ружична», – каже представник громадської організації Олесь Вітряний.
Стосовно послуг комунальних підприємств та життєзабезпечення міста в цілому, то задоволених та незадоволених хмельничан приблизно порівну: 42 проти 44 відсотків відповідно.
Централізованим опаленням та гарячою водою задоволені 44 відсотки хмельничан. При цьому, як зазначають організатори дослідження, чим старша людина, тим більше вона задоволена послугами водопостачання.
Влаштовує більшість мешканців міста і послуга з вивезення сміття: 82 відсотки, з яких 60 – повністю задоволені цією послугою.
Всього до органів міської влади зі своїми проблемами зверталися 40 відсотків опитаних хмельничан. З них задоволені відповіддю 44 відсотки.
За словами представників громадської організації «Комітет моніторингу органів влади», відповіді на запитання в анкетах на опитування ділилися на «Повністю задоволений», «Частково задоволений», «Частково незадоволений» та «Повністю незадоволений».
«Якщо охарактеризувати в загальному підсумки соціального дослідження, то впевнено можна сказати, що Хмельницький – це місто задоволених людей – підсумовує представник ГО Олексій Голеншин.
Довідка: Метод збору інформації – стандартизоване особисте інтерв’ю (face-to-face).
Генеральна сукупність: 214 429 (кількість мешканців міста 18+)
Вибірка: 215 респондентів, репрезентативна за ознаками віку, статі, мікрорайону проживання
Теоретична похибка – 3,2%