У Кам’янці-Подільському змагались маленькі олімпійці та ветерани спорту

25 Червня 2015 15:11

thumb_97802_news_mУ середу, 24 червня, у Кам’янці провели Олімпійський день. Аби позмагатись у спритності та силі, на стадіоні імені Тонкочеєва зібралося понад дві сотні школярів, вихованців спортивних шкіл та ветеранів спорту.
До міста завітав й олімпійський чемпіон Сергій Нагорний, учасник двох зимових Олімпійських ігор Олександр Бортюк. Про це йдеться повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради.
Усіх переможців та призерів нагороджували медалями від обласного осередку Національного олімпійського комітету України.

“Учасники у своїх вікових групах змагалися з бігу на різних дистанціях.
Серед дошкільнят перемогу здобули Марія Чубатюк та Стас Хворостовський, серед ветеранів переможцями стали Євгенія Янкун та Валентин Ліпіч, серед хлопців до 10 років переміг Денис Мазур, а серед дівчат – Діана Мазур, до 13 років – Владислав Безубчак та Єлезавета Швець. Сергій Сьомик переміг в категорії до 17 років”, – йдеться у повідомленні.