Подолянка – бронзова призерка чемпіонату світу з легкої атлетики!

28 Серпня 2015 13:58

Людмила Оляновська, після бронзового фінішу, взяла до рук футолки національних кольорів, які потім все таки замінила на прапор. Фото: Getty Images

У Пекіні триває світова першість, участь в якій брали дві спортсменки з Хмельницької області.
 Сьогодні в Китаї скарбничка збірної України поповнилася першою медаллю. І, що приємно, вона в активі представниці Хмельниччини. Людмила Оляновська з Ярмолинеччини стала бронзовою призеркою в спортивній ходьбі на 20 кілометрів, показавши результат 1 година 28 хвилин 13 секунд.

Попереду Людмили лише дві китаянки, одна з яких – рекордсменка світу. А тому, мабуть і не дивно, що наша легкоатлетка взагалі не засмучується, що не стала чемпіонкою світу. «Чи є відчуття, що могла виграти золото»? Та для мене сьогоднішня «бронза» це вже величезна перемога! Я дуже задоволена, – каже журналісту газети «Є» Людмила Оляновська. – Не очікувала, що зможу стати призеркою світу, адже за рейтингом я була лише п’ятою. Тому  сподівалася на п’ятий результат».
Ще одна подолянка – Вікторія Ткачук з Нетішина, у бігу на 400 метрів із бар’єрами посіла 29 місце.