Сільський голова Кадиєвець Валентина Мартинюк розповіла свою версію подій. Вона вважає, що мітинг атовців – «проплачений».
«Ці 184 гектари – єдиний засіб виживання, бо це увесь наш резерв. А їх хочуть вичистити під нуль і віддати спілці АТО. В мене є дитячий садочок, лікарня, медпункт, школа… То що, мені віддати землю і все позакривати? Я думаю, що АТОшників проплатили, і потім ці землі вони продадуть інвестору (підприємцю, який відмовився від оренди землі на користь бійців – прим. авт.). Він їм пообіцяв хороші гроші, проплатив мітинг, проплатив командировки… А їм та земля до одного місця! Я казала, “хлопці, скільки можу, всіх своїх учасників АТО я забезпечила землею, 5 чоловік з міста приїхало – я забезпечила землею. Але вибачте, є 43 сільських ради. Скільки вас? 97? От 5 гектарів з кожної сільської ради і ми вас землею забезпечимо”. – “Ні, хочемо тільки у вас”. А я кажу: “так не буде, бо буде війна”. В мене збунтувалося все село. 184 – це всі до гектара землі, які в мене є, і АТОшники їх не заберуть. Я привезу тисячу чоловік в область і, якщо треба буде, дійду до Президента», – заявила Валентина Мартинюк.
Попри це, бійці наполягають на своєму. Сьогодні вони знову пішли на переговори до в.о. начальника обласного управніння Держгеокадастру, і знову ні про що не домовилися.
Бійці не йдуть на поступки і кажуть, що протестуватимуть доти, доки не виконають їх вимоги.
«Ми їм пропонували, давайте знайдемо альтернативний варіант, підшукаємо інші земельні ділянки, узгодимо їх… Але вони категорично проти і продовжують наполягати саме на цих 184 гектарах землі. А там все село проти. Я рахую, що виставити землю на аукціон було правильним рішенням, і кошти будуть йти у місцевий бюджет», – зазначив Олександр Вжешневський.
У свою чергу Орест Павлюк, голова організації «Учасники бойових дій АТО», заявив, що вони не поступляться. І одразу ж після переговорів з очільником обласного управління Держгеокадастру, бійці прийняли рішення продовжити протест, але вже під облрадою і прокуратурою.