Коли пролунає останній дзвінок у школах Хмельницького

17 Травня 2018 09:49
Останній дзвінок – це ще зовсім не кінець шкільної діяльності

Останній дзвінок – це ще зовсім не кінець шкільної діяльності. Фото: з архіву

Попереду в учнів не лише літні канікули, а й державна підсумкова атестація та ЗНО.
Останній дзвінок у Хмельницькому традиційно відбудеться в останню п’ятницю весни. Цього року цей день припадає на 25 травня. Про це сайту «Є» розповів керівник Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв і зазначив, що останній дзвінок – це ще зовсім не кінець шкільної діяльності.

«Так, учні 9 класів, яких цього року в місті 2 тисячі 561 особа, ще складатимуть іспити Державної підсумкової атестації до середини червня. А випускники 11 класів, яких є тисяча 380 осіб, складатимуть ЗНО, яке розпочинається 22 травня і закінчується 13 червня (основна сесія). Крім того, у школах триватиме навчальна практика, в рамках якої учнів водитимуть на різноманітні екскурсії», – каже головний освітянин міста.

Цього року випускні вечори для учнів 11 класів відбудуться після складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожна школа сама може обрати дату проведення цього дійства.

«Ми рекомендуємо провести це свято з 19 по 24 червня. Вручення золотих медалей для найуспішніших учнів хмельницьких шкіл призначене на 26 червня», – каже Роман Дмитрович.