ТРЕБА НЕ ПИСАТИ “КАЗКОВУ КОНСТИТУЦІЮ”, А ПРОСТО ВИЛУЧИТИ ПУНКТ ПРО РОСІЙСЬКІ БАЗИ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ З ДІЮЧОЇ

25 Липня 2018 20:11

Лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко сьогодні на прес-конференції у Львові прокоментував ідеї щодо зміни Конституції України. Зокрема, він зазначив, що влада – і існуюча, і майбутня – в першу чергу повинна для початку навчитися виконувати вже існуючий основний закон та нести політичну відповідальність. Але політик наголосив, що в тексті нинішньої Конституції і справді є певні недоліки:

“Так, є норми які справді застаріли, я б навіть сказав шкідливі норми. Не потрібно українцям обіцяти написати “казкову конституцію”, а для початку вилучити з прикінцевих положень 14 пункт з діючої, який був внесений спеціально для того, щоб російські воєнні бази могли розміщуватись на території України, а саме в Севастопол і”.

14. Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.

Сьогодні Микола Томенко у рамках всеукраїнського туру відвідав Львів. В прес-центрі “Прес-клуб” команда Громадського руху “Рідна країна” презентувала концепцію «Український Президент 2019. Як створити парламентсько-президентську республіку за 100 днів», розроблену спільно з провідними науковцями.

 

 

Джерело: ridna.in.ua