Також цього дня у 2014 році на Хмельниччині розпочався “ленінопад”. За добу повалили одинадцять пам’ятників. Першими, в ніч із 20 на 21 лютого зруйнували пам’ятники у райцентрах Дунаївці та Славута, згодом з постаментів скинули аж трьох мідних та бетонних вождів у Хмельницькому (у парку Чекмана, біля заводу “Новатор” та на вулиці Ружичній). Далі були Старокостянтинів, Деражня, Волочиськ, Ярмолинці, Ізяслав і вже в ніч із 21 на 22 лютого до переліку приєднався Красилів.Слід сказати, що в Славуті, Деражні та Старокостянтинові від пам’ятників позбавлялися іншим методом — за рішенням сесій місцевих рад. В Україні перший монумент впав 8 грудня 2013 року у центрі Києва, після чого почався масовий “ленінопад” по всій Україні. Були знесені пам’ятники Леніну в усіх обласних центрах, окрім Запоріжжя, Донецька, Луганська і Сімферополя. Серед лідерів “ленінопаду” – Хмельницька та Вінницька області. Загалом за 2014 рік в Україні демонтували 504 пам’ятники Володимиру Леніну.
У 2012 році, цього дня, у Славуті відкрився перший в області соціальний магазин. Головною метою магазину було продавати за соціальними цінами продукти для ветеранів і пенсіонерів (максимальна націнка на товар в магазині була 10%) та можливість створення в ньому робочих місць для осіб з інвалідністю. Славута показала приклад того, як можна організувати роботу соціального магазину, цим досвідом скористались зокрема й у столиці.
У 1861 році, 21 лютого, у Кам’янці-Подільському ліквідовано губернську лікарську управу, створену в січні 1797 року для нагляду за санітарним станом губернії, за лікарнями, військовими госпіталями, приватними лікарями і аптеками.У державному архіві Хмельницької області збереглись документальні фонди лікарської управи. В них є відомості про відкриття медичних закладів, боротьбу з епідеміями, діяльність Подільського лікарського товариства та особові справи медичних працівників.
Визначним у медичній сфері цей день став і у 1879 році. Тоді у Кам’янці-Подільському лікар Едмунд Фаренгольц зробив першу на Поділлі оваріотомію (цей вид хірургії є збереженням плідності у жінокі). Варто зазначити, що Кам’янець-Подільська міська лікарня у 80-х роках ХІХ століття зайняла одне з провідних місць серед тогочасних губернських лікарень Російської імперії – завдяки саме Едмунду Фаренгольцу.