Гриценко заявив, що веде переговори “щодо об’єднання зусиль” із Кошулинським, Смешком, Кривенком, Безсмертним та Добродомовим

5 Березня 2019 12:26

Лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко підтвердив, що веде переговори з іншими кандидатами в президенти та політичними партіями і громадськими організаціями щодо об’єднання зусиль на майбутніх президентських виборах.

Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV, передає Цензор.НЕТ із посиланням на “Дзеркало тижня“.

За його словами, представники громадянського суспільства закликали його вести переговори з кандидатами в президенти Ігорем Смешком, Русланом Кошулинським, Дмитром Добродомовим, Романом Безсмертним, Віктором Кривенком та іншими.

“Я не можу з етичних міркувань, поки ми не погодили, говорити про результат. Але зі згаданими та іншими людьми, представниками громадянського сектору ми проводимо ці консультації.

І я впевнений, що об’єднаються всі, для кого насправді Україна вище особистих амбіцій чи якогось особистого інтересу”, – зазначив кандидат у президенти.

Лідер “Громадянської позиції” додав, що вважає перерахованих кандидатів абсолютно проукраїнськими, і сподівається, що вони також вважають неприпустимою фальсифікацію виборів.

Він висловив сподівання, що “своє слово ще скаже” музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук.

Коментуючи рішення партії “Сила людей”, яка відкликала кандидатуру Дмитра Гнапа, але не підтримала жодного з кандидатів, Гриценко повідомив, що до переговорного процесу долучилися представники її регіональних осередків.

“Кандидати, які подадуть заяву до ЦВК про відмову балотуватися до 7 березня, будуть виключені з бюлетеня. Якщо ж хтось прийме це рішення пізніше, навпроти його прізвища у бюлетені члени виборчої комісії матимуть поставити штамб “вибув””, – нагадав Гриценко.

Джерело: kyiv.ridna.ua