Якій професії віддала перевагу наша молодь.
Згідно з даними, опублікованими Міністерством освіти та науки України, найцікавішими спеціальностями стали:
- Філологія
- Право
- Менеджмент
Одне з адвокатських об’єднань розповіло про інтерес молоді до юриспруденції, а також дало пораду майбутнім юристам.
Першою порадою юристів стала рекомендація про максимальне занурення в професію. Вже на старті варто зрозуміти, в якому напрямку ви більше або менше хочете працювати та починати працювати в цьому ж напрямку.
Адвокат (юрист), який займається абсолютно будь-якими справами, ніколи не буде таким хорошим, як вузькоспрямований фахівець. Людина чисто фізично не зможе освоїти все.
Далеко не кожен зможе з психологічної точки зору бути спеціалістом по кримінальних справах. Як правило, в кримінальне право йдуть чоловіки.
Абсолютною специфікою володіє корпоративне право, розібравшись в якому можна навіть віддалено, сидячи вдома на дивані, заробляти величезні гроші.
Дівчата дуже часто йдуть в напрям сімейного права. Однак не варто думати, що «сімейка» — легка категорія. По-перше, ця галузь має свої нюанси, як матеріального, так і процесуального характеру. По-друге, далеко не кожна людина може впоратися з усім потім негативом, який на неї обрушиться.
У сімейних справах сторони мінімально розуміють, що ви — всього лише представник. Будете слухати й образи та навіть погрози.
Другим кроком має стати практика. Багато юридичних компаній з радістю приймають студентів на посаду молодших помічників. Цей, здавалося б, мінімальний досвід стане величезним плюсом у майбутньому. Адже цей етап ви пройдете в будь-якому випадку: або під час навчання, або після.
А ось конкуренції юристи не бояться, вважають, що роботи вистачить всім. Головне, щоб виконували її якісно.
Крім того, факультет права не говорить про майбутню роботу юристом або адвокатом. Юристи відзначають, що тільки 40-50% випускників йдуть «у професію», інші знаходять себе в іншій сфері, а знання юриспруденції тільки допомагають у житті.