Музей «Становлення української нації» в м. Києві

15 Жовтня 2019 14:20

З метою формуванню високої самооцінки громадян, культурного розвитку і як результат, створенню позитивного іміджу України туристичної привабливості та підвищенню її міжнародного авторитету, в Києві 3 серпня 2019 року відкрився Музей «Становлення української нації» – сучасний інноваційний 5-D музей, в якому представлено багатовікову історію нашого народу від часів Київської Русі до сьогодення за допомогою реалістичних 3-D фігур видатних українців, а також діорам, мап і картин. Всі експозиції зібрані в сюжети, розроблені на основі історичних досліджень.

Музей «Становлення української нації» – це не лише простір демонстрації історичних артефактів, а перш за все, місце сили, духу та перемог українського народу в різні періоди його історії. Слоган проекту «Побач. Відчуй. Пишайся.» спонукає українців до самоаналізу та дії: побач – дізнайся, відчуй – усвідом, пишайся – будь гордим, поважай свою країну, її культуру  і твори благо їй своєю працею та життям.

Музей є унікальним в своєму роді, мета якого стояти на захисті національних інтересів України. Більш детальну інформацію можна дізнатись  на офіційному сайті Музею:http://www.museumsun.org