Президент посмертно присвоїв званням Герой України військовому з Хмельниччини

9 Грудня 2019 11:21

Полеглому на Донбасі військовослужбовцю з Хмельниччини Андрію Жуку присвоїли почесне звання Герой України. Відповіднийуказ підписав Президент України Володимир Зеленський.

В документі йдеться: «За виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» ЖУКУ Андрію Сергійовичу — майору (посмертно)».

Нагадаємо, командир 3-го батальйону 72-ої окремої механізованої бригади Андрій Жук загинув 27 травня 2016 року на Донеччині унаслідок бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків на Донбасі. Українські воїни потрапили в засідку терористів під Волновахою. 36-річний командиром із позивним «Мауглі» Андрій Жук був кадровим військовослужбовцем. До 2014 року служив прикордонником, а з початком бойових дій став до лав Збройних сил. Побратими кажуть, він був блискучим військовим, хотів зробити кар’єру в армії, стати генералом. Президент України Петро Порошенко нагородив Андрія Жука орденом Богдана Хмельницького І ступеня Жука Андрія Сергійовича – посмертно.

Надія СВІНЦІЦЬКА
Джерело: ye.ua