Як прокидатися вранці бадьорим та повним сил і енергії

24 Грудня 2019 10:10

Багато хто помічав, що начебто і спали всю ніч, але з ранку прокидаєтеся і відчуваєте себе розбитим: ні сил, ні бадьорості, ні енергії щось робити і кудись збиратися, інформує Ukr.Media.

Не тільки ранкові ритуали допомагають людині прокинутися, важливо також те, як ви проводить час перед тим, як лягти спати. Є кілька порад для того, щоб прокидатися вранці бадьорим і повним сил.

Спробуйте розслабитися

За день людина отримує масу інформації, а ще стреси, щільний робочий графік… Треба навчитися викидати все це з голови, як тільки ви потрапляєте додому. Щоб заснути і міцно спати, необхідно навчитися розслаблятися. Виберіть для себе найкомфортніше місце в будинку, побудьте в тиші, перемкніться з роботи на домашній затишок.

Не їжте перед сном

Це піде на користь не тільки фігурі, але і нічному відпочинку. Тілу потрібен відпочинок, але, якщо поїсти і лягти спати, шлунок та інші органи замість відпочинку будуть перетравлювати їжу. Бажано не їсти після восьмої вечора або хоча б за 3 години до сну. Можна лише пити воду. Це допоможе тілу бути в тонусі з самого ранку.

Проводьте час з коханими і близькими людьми

Час з рідними допоможе розслабитися, поговорити, а також очистити розум від великої кількості думок.

«Ні» соціальним мережам

Бажано відмовитися від віртуального спілкування або перегляду стрічки Instagram (та інших соцмереж). Це не розслаблює, а навпаки, засмічує ваш розум непотрібною інформацією. Потрібно звикнути до правила — приходити додому і говорити соціальним мережам «до завтра». Читайте стрічки та спілкуйтеся з друзями вже зранку.

Такі прості поради, а скільки користі можуть принести вам і вашому організму.

Джерело: https://ukr.media