Способи, за допомогою яких можна знизити рівень поганого холестерину

13 Лютого 2020 14:14

Холестерин є причиною безлічі проблем зі здоров’ям. Через нього може підвищуватися артеріальний тиск, збільшуватися вага, погіршуватися процес кровообігу, розвиваються різні хвороби серцево-судинної системи. Крім цього, при підвищенні рівня холестерину в крові виникають болі в області грудей і животі, утворюються камені в жовчному міхурі. І хоча деякий холестерин вважається хорошим, дуже важливо виводити з організму той, що є поганим. Нижче наведені 4 поради, яких краще дотримуватися, якщо ви хочете залишатися здоровими, інформуєUkr.Media.

Вивчайте склад продуктів

Дуже важливо виробити звичку, при кожному поході в магазин за покупками уважно вивчати етикетку товарів. Оскільки у звичайних продуктах, які ми їмо кожен день, можуть ховатися небезпечні компоненти. Наприклад, потрібно виключати з раціону продукти, в яких містяться транс-жири. Якщо ви виявили їх у складі, подумайте двічі, перш ніж купувати.

Пийте більше води

В тому, щоб підтримувати водний баланс свого організму, є набагато більше переваг, ніж ви думаєте. Щоб очистити організм від поганого холестерину необхідно пити, щонайменше, 5 склянок простої води в день. Це у свою чергу допоможе на 50-60% знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Включіть у свій раціон горіхи

Горіхи корисно вживати не тільки тим, хто прагне позбутися зайвих кілограмів без шкоди для здоров’я, але і всім бажаючим очистити організм від поганого холестерину. Крім горіхів, можна збільшити споживання продуктів з високим вмістом волокон. До них відноситься сирий овес, висівки, грейпфрут, гранат. Все це є відмінним варіантом здорового перекусу.

Більше рухайтеся

Ніколи не пізно збільшити свою фізичну активність протягом дня. Коли людина рухається, знижується рівень холестерину. Таким чином, ви зможете захистити своє серце від хвороб.

Джерело: https://ukr.media