Майстриня з Славути створює велетенські квіти

24 Лютого 2020 13:32

34-річна славутчанка Інна Добринчук вже півтора роки займається ростовою флористикою. Жінка виготовляє штучні квіти, які інколи сягають трьох метрів у висоту. Незвичне хобі так припало до душі майстрині, що вона щовечора, повертаючись з роботи, намагається знайти час, щоб хоч трішки присвятити себе улюбленій справі.

«Все почалося з відео, на яке я натрапила в інтернеті. На ньому майстриня показувала ази створення квітів-гігантів. Тривалий час я була лише глядачем. Але якось я все-таки наважилася на створення першої квітки. Я придбала усі необхідні заготовки і за вечір змайструвала чудову блакитну квітку. Тоді я зрозуміла, що це не одноденне захоплення. Зараз це хобі, яке приносить мені колосальне задоволення», – розповідає Інна Добринчук.

Найбільше майстриня полюбляє створювати піони, троянди та лілії. А нещодавно вона навчилася робити ще й тюльпани.

«Це не легка та дороговартісна справа. На виготовлення однієї квітки потрібно не менше чотирьох годин та декілька рулонів ізолону (спінений поліетилен) або гофрованого паперу. А ще я купую клей, металопластикову трубу, яка служить стеблом квітки, тейпстрічку та лак. Загалом, коштів на створення цієї краси йде чимало. Однак, коли я бачу результат – я безмежно щаслива», – каже умілиця.

З часом виготовлення квітів-гігантів стало для Інни Добринчук не лише хобі, а й додатковим заробітком. За допомогою вічноквітучих піонів та трояд вона створює шикарні фотозони для молодят, декорації для фотосесій. А нещодавно, один з київських дитячих садочків замовив у дівчини букет з двометрових жовтих тюльпанів.

Майстриня зізнається: кожна квітка, зроблена у відповідності до задуму, дарує їй відчуття радості, надихає творити далі, шукати нові ідеї та втілювати їх у життя.

«Декор, виготовлений вручну, душевніший, а кожна робота – унікальна», – каже умілиця.

Надія СВІНЦІЦЬКА

Джерело: ye.ua