НАТО хоче міжнародного розслідування виникнення коронавірусу

15 Травня 2020 12:18

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтримав заклики провести міжнародне розслідування походження коронавірусу COVID-19.

Про це Столтенберг заявив в інтерв’ю Repubblica, передає Depo.ua з посиланням на “РБК-Україна“.

За його словами, на даний момент Китай швидко розвивається в економічній, технологічній і воєнній сферах, тому Альянсу необхідно розуміти, як це може впливати на безпеку в світі.

“У ВООЗ заявили, що, згідно з наявною інформацією, цей вірус – природного походження, його не створювали в лабораторії. Проте залишається низка питань, і тому я підтримую заклики до проведення міжнародного розслідування, щоб розібратися в усьому, що сталося. Це дозволить нам у майбутньому запобігати пандемії”, – сказав Столтенберг.

Нагадаємо, станом на ранок 14 травня у світі від коронавірусу COVID-19 загинуло 297 197 людей, захворіли – 4 347 018.

В американський Сенат внесли проєкт закону “Про відповідальність за COVID-19”, який передбачає введення санкцій проти Китаю через коронавірусну інфекцію.

У кінці квітня президент США Дональд Трамп не виключив, що США можуть наслідувати приклад Німеччини і зажадати від Китаю компенсації за ситуацію з поширенням коронавірусу нового типу.

Президент США Дональд Трамп заявив, що у пандемії коронавірусу винен Китай, його помилки чи некомпетентність.

Як відомо, державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео заявив про наявність значної кількості доказів того, що коронавірус почав поширюватися з лабораторії в китайському Ухані.