7 базових правил миття голови, яких треба дотримуватися

29 Травня 2020 12:24

Помити голову — що може бути більш простим? Виявляється, це теж можна робити неправильно! Ось кілька правил, яких радять дотримуватись трихологи, інформує Ukr.Media.

Мийте, коли хочете

Напевно вам говорили, що щодня голову мити не можна. Правило насправді просте: мити її необхідно за потреби. Якщо волосся жирне і потребує щоденного миття, дайте йому це. Можете обходитися тиждень без миття голови — теж добре. Взимку волосся можна мити трохи рідше, влітку — частіше.

Шампунь не завжди потрібен

Якщо ви миєте голову щодня, іноді можна обійтися без шампуню! Освіжіть волосся водою, потім нанесіть на кінчики кондиціонер, підсушіть — і пасма будуть виглядати відмінно.

Краще мити два рази

Якщо ви миєте голову один-два рази на тиждень, можливо, одного нанесення шампуню буде замало. Під час першого разу ви прибираєте основний бруд, під час другого — очищаєте його остаточно. Цей процес є індивідуальним, і треба орієнтуватися на стан саме свого волосся.

Підберіть температуру

Для ретельного очищення брудного волосся варто увімкнути теплу воду, для освіження зачіски — прохолодну. Уникайте дуже гарячої води: вона псує і саме волосся, і шкіру голови.

Не поспішайте

Фахівці рекомендують зволожувати волосся 30-40 секунд перед нанесенням шампуню, тоді ефект буде максимальним. І не забувайте ретельно змивати засоби, щоб на шкірі не з’явилося подразнення.

Масажуйте шкіру

Шампунь потрібно не просто нанести і змити. Здійснюйте кругові рухи кінчиками пальців, починаючи від лінії зростання волосся, поступово просуваючись далі. Масаж покращує якість миття і стимулює волосяні цибулини.

Оберіть правильний шампунь

Найголовніше — він повинен підходити вашому типу волосся. Шампуні для об’єму більш легкі за складом, а зволожуючі — важкі, тому проблема у багатьох випадках зовсім не у волоссі.

Джерело: https://ukr.media