Микола Томенко про нову місію Путіна-Медведчука: врятувати рядового Зеленського

17 Червня 2020 14:10

ВРЯТУВАТИ російськомовного Президента ЗЕЛЕНСЬКОГО:

місія Путіна-Медведчука?!

Представники Путіна в Україні – Медведчук і К. посилили на всіх своїх медіа-ресурсах інформаційно-пропагандистську кампанію нинішньої версії “Российского мира Сталина-Путина”.

Перше завдання цієї пропагандистської місії Путіна-Медведчука – це захист сталінської версії “монополії на перемогу Росії у 2 світовій війні”. Якщо порівняти зміст дво-місячної політичної реклами ОПЗЖ на своїх каналах, то вона СЛОВО в СЛОВО повторює ідеологічні зміни до Конституції Росії, якими прикривається проект закріплення “вічного Путіна” на 5 і 6 терміни Президенства до 2036 року.Тут чуємо, а там читаємо: “Российская федерация…обеспечивает защиту исторической памяти. Умалчивание значение подвига народа при защите Отечества не допускается”. ( стаття 67-1).

Цинізм цієї політ-рекламної “любові до Советской армии” від ОПЗЖ ще й в тому, що головні фанати Радянської армії в ній не служили, бо мали судимості або були білобілетниками, або обкрадали справжніх героїв війни….

Друге завдання Путіна та його представників в Україні – “сохранение общероссийской культурной идентичности” (стаття 69 змін до Конституції Росії) та “русского языка как языка государствообразующего народа”(стаття 68).

Саме тому, нині активізувалася ще одна істерична кампанія Медведчука і його каналів на тему:

“врятувати російськомовних громадян й бідного російськомовного Президента Зеленського”.

Складається враження, що в Україні ловлять на вулицях російськомовних громадян і саджають до в”язниць.А Президента Зеленського, певно, катують,щоб він виступав державною мовою.

Насправді ж вимоги до знання державної мови поширюються на ДЕРЖАВНУ службу, освіту, медіа, а не на приватне життя громадян.

Нагадаю також, що в багатьох країн світу без знання мови держави ЗАБОРОНЕНО навіть голосувати на виборах.

А наші фанати Путінської Росії хочуть КЕРУВАТИ Україною, ділити БЮДЖЕТ України й водночас, ЗНЕВАЖАТИ нашу мову, історію, традиції?!

Джерело: kyiv.ridna.ua