Люди часто звертаються за психологічною допомогою до інтернету, але там далеко не завжди можна зустріти корисні настанови
Деякі з них звучать мотивуюче, але на ділі лише деструктивно впливають. Безумовно, на кожну ситуацію можна подивитися під різними кутами, але краще наперед знати, яких порад варто уникати і чому.
Погана порада №1 — “Завжди залишайтеся самим собою”
На перший погляд звучить правильно, але лише у тому разі, якщо ви вже відчуваєте себе цілісною особистістю, яка багато чого досягла і повністю задоволена своїм життям. Якщо ж це не так, то, можливо, проблема саме в тому, що ви відмовляєтеся змінюватися в деяких сферах або якостях. Подумайте над цим!
Погана порада №2 — “Завжди викладайтесь на всі 100%”
Якщо у вас дуже відповідальний день на роботі, коли потрібно максимально проявити себе, то можна викластися і на 200%, але якщо це звичайний день, а ви щоразу працюєте до поту, заганяєте себе до небувалої втоми, то варто зупинитися і згадати: за день потрібно не лише працювати, але й відпочивати. Це стосується і домашніх справ!
Погана порада №3 — “Завжди говоріть те, що думаєте”
А ця рада навіть не здається позитивною. Вся річ у тім, що над кожним своїм словом бажано гарненько думати, адже можна скривдити людину, навіть не помітивши цього. Будьте толерантними, поважайте кордони інших тож вони будуть поважати і ваші.
Погана порада №4 — “Перестаньте працювати, щоб чоловік реалізувався”
Ви ж не в Середньовіччі живете, до чого такий патріархат? У сучасному світі править рівноправність. Якщо ви з партнером досягли саме його, то в цьому закладено ваш ключ до успіху. Якщо ж одному з вас доводиться чимось жертвувати, то попереду можуть чекати докори і сварки.
Погана порада №5 — “Завжди мисліть позитивно”
Звичайно, це краще, ніж мислити негативно, але ще краще робити це раціонально і реалістично. Коли в житті сталася погана подія, то треба просто взяти себе в руки і вирішити питання, так ви швидше перевернете цю сторінку, адже не завжди можна відшукати позитив.
Погана порада №6 — “Вийдіть із зони комфорту”
Ця рада може виявитися дуже деструктивною, бо людина може бути найбільш натхненна і мотивована лише у тому разі, якщо їй добре і комфортно. В іншому разі вона намагатиметься щось доводити, справлятися з завданнями, але внутрішньо болісно переживати все це і страждати.
Як бачите, у цих радах і правда мало хорошого.