Цибуля швидко переростає, жовтіє і відмирає, якщо не зібрати її вчасно. Щоб не залишитися без соковитого пір’я, можна висадити нову сіянку, яка через пару тижнів розростеться і порадує вітамінною зеленню.

Шпинат

Одна з найбільш корисних рослин — це шпинат. З моменту появи сходів і до часу збору врожаю проходить менше місяця. Висівати шпинат можна не лише в середині літа, а й у серпні.

Різні сорти салатів

Існує безліч сортів салатів, серед них є й такі, які можна вживати в їжу через 2 тижні після появи сходів. А схожість насіння дуже швидка. Головне — не саджати в городі качанові салати в середині літа, бо в них період зрілості настає набагато пізніше.

Кріп

Під кріп взагалі можна виділяти грядку кожні 2 тижні, щоб на столі завжди були ніжні ажурні листочки з приємним післясмаком. Зелень швидко сходить і нарощує масу за лічені дні. Залишається тільки встигати збирати урожай.

Горох

Протягом усього літа можна ласувати молодим ніжним горошком, якщо садити його кожні 3-4 тижні. Як тільки черговий урожай буде зібраний, бадилля змішують з поверхневим шаром землі, а на звільнене місце саджають іншу культуру. Невибаглива рослина настільки, що йому можна відвести місце навіть під парканом.

Рукола

Специфічна зелень швидко виростає і переростає, воліє жарку погоду. Ніжні листочки потрібно зібрати як можна швидше, інакше вони почнуть гірчити.

Якщо в регіоні осіння пора досить тепла, а заморозки дають про себе знати тільки в жовтні, то можна встигнути виростити навіть помідори і перці, посадивши їх у середині літа.