Декілька способів наповнитися силами влітку так, щоб енергії вистачило на весь наступний рік

6 Липня 2020 08:52

Як наповнитися силами за літо.

Природа — невичерпне джерело енергії і сили для нас, тому важливо вміти правильно ним користуватися. Влітку природа особливо хороша, адже ми пізнаємо її на чуттєвому рівні. Є 5 способів наповнитися силами так, щоб енергії вистачило на весь наступний рік.

Природа — це живильна сила для душі і тіла. Ми отримуємо колосальне підживлення від неї, навіть коли спілкуємося з нею у своїй уяві. І все ж пряма зустріч з силами природи тет-а-тет корисніше будь-яких духовних практик: звуки, фарби, запахи, щебетання пташок, шелест трави, шум моря — ці внутрішні переживання насичують весь організм, кожну його клітину, залишаючи в душі ні з чим незрівнянні враження. Це досвід відновлення сил, який потрібен як дорослим, так і дітям.

Заземлюйтесь

Встановити міцний зв’язок із силами природи допоможе хороший тренінг: виїхавши за місто, побродіть по землі і прислухайтеся до своїх почуттів. Замріть там, де вам хочеться постояти довше, і прислухайтеся до звучання вітру і листя, до дзюрчання річки, відчуйте запахи — це і є заземлення. На цьому етапі важливо щільно притиснутися до землі, відчути твердий ґрунт під ногами. Постарайтеся пропустити енергію землі через себе, затримати її в собі, наповнитися нею. Якщо дозволяє погода і місце, можна виконати цю вправу босоніж, так контакт буде набагато щільніший.

Споглядайте

Особливий ефект і повне розслаблення людині дарує спостереження за небом, яке усипане зірками. Ляжте на ковдру або траву і вдивіться в нічне небо, станьте ближче до природи і відчуєте зв’язок із Всесвітом. Усього кілька хвилин, і уява заграє новими фарбами, перемістить вас у новий світ і нагадає про те, що природа не лише зовні, але і всередині нас. Це легка вправа дарує заряд сил і допомагає краще пізнати себе: зазирнути всередину себе, зрозуміти сподівання і мрії, про які зазвичай не думаєш.

Розчиніться у звуках води

Ми майже на 80 % складаємося з води, тому шум хвиль заспокоює, нейтралізує негатив і дозволяє зануритися в медитативний стан. Ви можете сісти на березі будь-якого водоймища і прислухатися до звуків. Навіть на рівні відчуттів вода очищає від негативу, ментальних блоків і допомагає повністю перейнятися силою природи.

Поспілкуйтеся з деревом

Ця проста практика підходить для тих, хто любить ліс і прогулянки по ньому. Притуліть руки до кори дерева, віддайтеся відчуттям, а потім, як тільки з’явиться невелике поколювання, плавно приберіть їх. Потім обхопіть дерево руками, відчуєте його силу і міць — і знову плавно приберіть руки. Таким чином у вас вийде встановити тісний зв’язок з деревом і набратися від нього сил.

Погладьте тварин

Для дітей немає нічого більш приємного, ніж м’яка шерсть тварини. Для малюків тісний контакт з тваринами дуже корисний, оскільки сприяє більш теплим і довірливим відносинам з світом і людьми. Дорослим спілкування з братами меншими допомагає зняти внутрішнє напруження, відчути себе єдиним цілим з природою і навчитися довіряти собі і своїм почуттям.

Для того, щоб наповнитися силою природи, слід ставитися до неї з повагою, турботою і любов’ю. Потрібно вміти підключатися до цього величезного джерела енергії. Для цього, отримуючи естетичну, моральну або емоційну насолоду від природи та її краси, транслюйте позитивні емоції та надсилайте свою любов. Подібні практики не лише очищають від негативу, але ще і розслаблюють фізично, а також сприяють новому приливу енергії.

Джерело: ukr.media