КВУ назвав депутатів, які пропустили найбільше голосувань у липні

28 Липня 2020 09:31

Комітет виборців проаналізував участь депутатів парламентських фракцій і груп в голосуваннях Верховної Ради в липні 2020 року. Антилідерами за участю в голосуваннях стали депутати “Опозиційної платформи За життя”.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці КВУ у Facebook, передає Depo.ua.

Зазначається, що за місяць депутати ОПЗЖ взяли участь лише в 53% голосувань. Тобто, пропустили кожне друге голосування Ради.

Серед депутатів ОПЗЖ, які майже не голосували в липні: Сергій Ларін (проголосував двічі, взяв участь 0,32% голосувань), Тарас Козак (0,32%), Вадим Рабінович (1%), Вадим Столар (1%), Юрій Бойко (3%), Сергій Льовочкін (4%), Юлія Льовочкіна (5%), Олександр Фельдман (8%), Ігор Абрамович (9%). Загалом дев’ять народних депутатів ОПЗЖ пропустили 90% голосувань Ради за місяць.

Також низькі показники участі в голосуваннях Ради у депутатів групи “За майбутнє”. В середньому один депутат цієї політсили взяв участь в 61% голосувань.

Депутати ВО “Батьківщина” в середньому взяли участь в 71% голосувань, депутати “Голосу” – 72%.

Вищі результати в депутатів “Європейської солідарності” – 74% та групи “Довіра” – 75%.

Депутати “Слуги Народу” взяли участь в 85% голосувань Ради. Однак окремі депутати монобільшості все ж пропустили значну кількість голосувань. Зокрема, Олександр Дубінський взяв участь лише в 5% голосувань, Ігор Фріс – 11%, Анастасія Ляшенко – 29%, Сергій Нагорняк – 30%, Ольга Василевська-Смаглюк – 32%.

Як і в червні, у липні лише один народний депутат взяв участь в 100% голосувань Ради – Олександр Бакумов.

“Всього в липні відбулося 634 голосування, що є найвищим показником в останні місяці. Серед іншого в липні народні депутати прийняли зміни до Виборчого кодексу, призначили чергові місцеві вибори, обрали нового голову Національного банку та змінили кількість районів”, – зазначили у КВУ.

Джерело: kyiv.ridna.ua