Що планується на День Незалежності

20 Серпня 2020 11:21
Кабінет міністрів затвердив план святкування 29-річниці незалежності України 24 серпня. Обіцяють «більше духовної складової» та дотримання карантину.

Про це передає пресслужба уряду.

На День прапора, 23 серпня, відбудуться церемонії підняття прапора в Києві, інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах тощо.

На День незалежності у Києві урочистим заходам нададуть «більше духовної складової». А для цього всі урочистості перенесуть з Хрещатику/Майдану Незалежності до Михайлівської та Софійської площі.

Так, спершу президент Володимир Зеленський покладе квіти біля хреста героям Небесної сотні, а згодом вшанує пам’ять загиблих захисників біля стіни пам’яті Михайлівського собору. Також Зеленський вручить державні нагороди.

В усіх інших містах також мають провести покладання квітів до пам’ятних знаків та місць поховань борців за незалежність України.

А парад буде?

Офіційно військовий парад не проводитимуть. Але волонтери планують організувати Марш захисників України, який проводили і торік.

Що з дотриманням карантину?

Міністерства мають забезпечити протиепідемічні заходи для запобігання коронавірусу. Як би міністерства не вирішили забезпечити протиепідемічні заходи, захистити себе від можливого інфікування можна уникаючи великих скупчень людей.

Якщо уникнути натовпів не вдається, потрібно носити захисну маску дотримуватися щонайменше 1,5 м дистанції одне від одного. Якщо ви відчуваєте, що захворіли, краще залишитися вдома та не брати участі у масових заходах.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/uryad-zatverdiv-plan-svyatkuvannya-dnya-nezalezhnosti-sho-zaplanovano